Author Topic: Effects of Migrane to the brains  (Read 1135 times)

sabunkopugu

• Newbie
  • *
    • View Profile
Effects of Migrane to the brains
« on: September 04, 2013, 06:07:02 PM »
Danimarkalı araştırmacılar tarafından yapılan bir araştırmada migren olan ve olmayan bireylerin beyin bölgelerinde farklılıklar olduğu ortaya çıktı. Ancak; farklılıkların nedeni ve etkileri açık değil.kabak tatlısı
yoğurt tatlısı
güllaç tarifi
ıspanaklı börek Bu sebeple uzmanlar bulgularını açıklamak için daha fazla araştırmaya ihtiyaç olduğunu söyledi. Migren hastalarının beyinlerinde yapılan MRI taramalarını inceleyen Dr Ashina "Migren yapısal değişiklikler ile ilişkilidir ama nasıl ve neden bilmiyoruz" dedi.İnceleme, migren hastalarında migren olmayanlara nazaran daha fazla "beyaz madde anormallikleri" ve mini inme benzeri lezyonlar olduğunu gösterdi.Özellikle "aura" belirtileri deneyimi olanlarda bu durum iyice belirgin.türk mutfağı
baklava tarifi
cevizli baklava tarifi
diyet yemekleri
bb krem
beni baştan yarat

sabunkopugu

• Newbie
  • *
    • View Profile
Re: Effects of Migrane to the brains
« Reply #1 on: October 25, 2013, 05:57:57 PM »
“GENİTAL MUAYENE BENİ RENCİDE ETTİ"

Anadolu 18. Sulh Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya A.U ile tutuksuz sanıklar polis memurları İ.T. ve M.G. Katıldı. Duruşmada haklarındaki suçlamaları kabul etmeyen polis memurları, suçsuz olduklarını ifade etti ve A.U’nun iç çamaşırlarının çıkarılmadığını belirtti. Karakolda yaşadığı olayı anlatan A.U. ise kadın polisin kendisini bir odaya aldığını belirterek, “Ben sadece üst araması yapılacağını düşünüyordum. Kadın polis üzerimdeki tüm giysileri çıkarmamı istedi. Ben iç çamaşırlarım üzerimde kalacak şekilde çıkardım. Ama iç çamaşırlarımı da çıkarmamı emretti, çıkarmak zorunda kaldım. Eldiven olmadığı için hafifçe eğilerek gözle genital muayene yaptı. Ardından adliyeye getirildim. Kaba üst araması yerine bu şekilde bir arama yapılması, ayrıca genital muayene istenmesi beni rencide etmiştir" dedi. A.U'nun avukatı Ömer Yeşilyurt ise yaşanan bu durumun bir skandal olduğuna değinerek, “Bir kadın rencide edildiğini göze alarak yaşadığı olayı deşifre ediyorsa bu durum dikkate alınmalı" şeklinde konuştu.

gram altın
euro ne kadar
dolar ne kadar
altın ons
borsa
poker
poker oyna
poker oyunu